Get Adobe Flash player


Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodzie Bobrzańskim

ul. Ogrodowa 9

66-010 Nowogród Bobrzański

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www: www.mgopsnb.pl

NIP: 973 041 22 57

REGON: 970 035 697

tel. 68 327 68 43; 68 327 65 22,

tel. kom. 505 911 074; 571 310 855

fax 68 327 68 43

 

GODZINY OTWARCIA:

 

poniedziałek: od godz. 7.30 do godz. 16:30

wtorek - czwartek: od godz. 7.00 do godz. 15.00

piątek: od godz. 7.00 do godz. 14.00

 

 

PRACOWNICY OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ:
Kierownik: 
mgr Halina Kłucjasz
Zastępca Kierownika: mgr Ewelina Chełminiak
Główna księgowa:
mgr Dorota Dubniewska
Księgowa: Emilia Sawicka
Inspektor ochrony danych osobowych Jarosław Sak
   
DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ:
Pracownicy socjalni: mgr Anna Bembnowicz-Jarmolonek
  mgr Dorota Fornalczyk
  mgr Agnieszka Olejniczak
  mgr Anna Zielińska
  Katarzyna Busz
  Monika Zgobik
   
ASYSTENCI RODZINY:
  mgr Ilona Felsman
  mgr Dorota Kuchta
   
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH:
Sprawy świadczeń rodzinnych: Maria Nowak
  mgr Agata Bińkowska
Fundusz Alimentacyjny: mgr Ewelina Chełminiak
Świadczenie wychowawcze:
Ewelina Bugajak
Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne:
Iwona Regieli
Karta Dużej Rodziny: Iwona Regieli
Opiekunki domowe: Monika Kubicka
  Małgorzata Jędrzejowska
  Celina Pankiewicz
  Magdalena Pankiewicz
 
Pracownik gospodarczy: Kamila Starczewska

 

REJONY PRACY SOCJALNEJ:



REJONY PRACY SOCJALNEJ

Nr
rejonu

 

REJONY SOCJALNE

Pracownik socjalny

 Miejscowości - wieś:

Nowogród Bobrzański /ulice/:

1.

Cieszów, Dobroszów Mały, Łagoda

9 Maja, Dąbrowskiego, Energetyków, Grabowa, Henryka Brodatego,Kupiecka, Osiedle Robotnicze, Plac Wolności, Parkowa,  Reja, Rzemieślnicza, Świętej Jadwigi, Wąska, Wodna Katarzyna Busz

2.

Drągowina, Sobolice, Krzywa

 

Anna Bembnowicz-Jarmolonek

3.

Dobroszów Wielki, Popowice, Klępina

Dobra, Drzewna, Do Wodociągów, Grunwaldzka, Marcinkowskiego, Modrzewiowa, Nad Bobrem, Nowowiejska, Słowackiego, Tęczowa, Wazów, Winiary, Witosa

Dorota Fornalczyk

4.

Białowice, Bogaczów, Pajęczno, Sterków, Wysoka,

 

/Schronisko Baćarka w Krzywej/

Białowicka, Bogaczowska, Budowlańców, Budowlana,  Dojazdowa, Dworcowa, Fabryczna, Gimnazjalna,  Kolejowa, Kościelna, Kochanowskiego, Pocztowa, Leśna, Lipowa, Nad Stawami, Nadbrzeżna, Składowa, Spokojna, Sportowa, Unii Europejskiej, Wesoła, Wędkarzy, Zacisze, Zdrowa, Zielona, Zielonogórska

Agnieszka
Olejniczak

5.

Kaczenice, Kamionka, Niwiska, Pielice, Pierzwin, Urzuty,

 

Zakład Karny Krzywaniec

 

/Schronisko Boćarka w Krzywej/

Akacjowa, Borówkowa, Botaniczna, Bukowa, Brzozowa, Dębowa, Dolina Zielona, Działkowa, Gajowa,  Jasna, Krótka, Lazurowa, Majowa, Miodowa, Myśliwska, Piaskowa, Polna, Porzeczkowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Świerkowa, Św. Mikołaja, Topolowa, Warsztatowa, Wiejska, Wojska Polskiego, Żarska

Monika
Zgobik

6.

Kotowice, Krzewiny, Przybymierz, Podgórzyce, Skibice, Turów

1 Maja, 3 Maja, Cicha, Gwiaździsta, Grodzka,  Jodłowa, Kasztanowa, Konopnickiej, Kościuszki, Łąkowa,Mała, Młyńska, Mickiewicza, Miła, Ogrodowa, Okrężna, Promykowa, Prosta, Słowicza, Spacerowa, Storczykowa, Szkolna, Rynek, Tama Kolejowa, Warzywna, Willowa, Zamkowa

Anna
Zielińska