Get Adobe Flash player


Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowogrodzie Bobrzańskim

ul. Ogrodowa 9

66-010 Nowogród Bobrzański

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

strona www: www.mgopsnb.pl

NIP: 973 041 22 57

REGON: 970 035 697

tel. 68 327 68 43; 68 327 65 22,

tel. kom. 505 911 074

fax 68 327 68 43

 

GODZINY OTWARCIA:

 

poniedziałek: od godz. 7.30 do godz. 16:30

wtorek - czwartek: od godz. 7.00 do godz. 15.00

piątek: od godz. 7.00 do godz. 14.00

 

 

PRACOWNICY OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ:
Kierownik: 
mgr Agnieszka Bandiak
p.o. Kierownika: mgr Halina Kłucjasz
Zastępca Kierownika: mgr Ewelina Chełminiak
Główna księgowa:
mgr Dorota Dubniewska
Księgowa: Emilia Sawicka
   
DZIAŁ POMOCY SPOŁECZNEJ:
Pracownicy socjalni: Katarzyna Busz
  Monika Zgobik  (umowa na zastępstwo)
  mgr Dorota Fornalczyk
  mgr Agnieszka Olejniczak
  mgr Anna Bembnowicz-Jarmolonek
  mgr Anna Zielińska  (umowa na zastępstwo)
   
ASYSTENCI RODZINY:
  mgr Ilona Felsman
  mgr Jacek Szpak
   
DZIAŁ ŚWIADCZEŃ RODZINNYCH:
Sprawy świadczeń rodzinnych: Maria Nowak
Fundusz Alimentacyjny: mgr Ewelina Chełminiak
Świadczenie wychowawcze:
Ewelina Bugajak
Dodatki Mieszkaniowe i Energetyczne:
Iwona Regieli
Karta Dużej Rodziny: Iwona Regieli
Opiekunki domowe: Monika Kubicka
  Magdalena Pankiewicz
  Celina Pankiewicz
  Małgorzata Jędrzejowska
 
Inspektor danych osobowych:

mgr Dorota Dubniewska

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   
Pracownik gospodarczy: Kamila Starczewska

 

REJONY PRACY SOCJALNEJ:



REJONY PRACY SOCJALNEJ

Nr
rejonu

 

REJONY SOCJALNE

Pracownik socjalny

 Miejscowości - wieś:

Nowogród Bobrzański /ulice/:

1.

Drągowina

 

 

Anna Bembnowicz-Jarmolonek

2.

Dobroszów Mały, Dobroszów Wielki,  Łagoda, Popowice, Sobolice

9 Maja, Dąbrowskiego, Gen. Waltera, Osiedle Robotnicze, Plac Wolności, Reja, Rynek, Słowackiego, Świętej Jadwigi, Wąska, Witosa, Wodna

Katarzyna Busz

3.

Białowice, Bogaczów, Klępina, Pajęczno, Sterków, Wysoka,

 

Fundacja Wzajemnej Pomocy ARKA

Bogaczowska, Budowlańców, Fabryczna, Kolejowa, Kościelna, Kościuszki, Kochanowskiego, Leśna, Lipowa, Nad Stawami, Nadbrzeżna, Pocztowa, Składowa, Spokojna, Sportowa, Wesoła, Winiary, Zacisze, Zdrowa, Zielona, Zielonogórska

Agnieszka
Olejniczak

4.

Cieszów, Kaczenice, Kamionka, Krzywa,Niwiska, Pielice, Pierzwin, Urzuty,

 

Zakład Karny

 

Fundacja Wzajemnej Pomocy ARKA

Akacjowa, Borówkowa, Botaniczna, Bukowa, Dębowa, Dolina Zielona, Działkowa, Gajowa, Grabowa, Jasna, Krótka, Lazurowa, Majowa, Miodowa, Myśliwska, Ogrodowa, Piaskowa, Polna, Porzeczkowa, Różana, Słoneczna, Świerkowa, Św. Mikołaja, Topolowa, Warsztatowa, Wiejska, Wojska Polskiego, Żarska, Żymierskiego

Monika
Zgobik

5.

Kotowice, Krzewiny, Przybymierz, Podgórzyce, Skibice, Turów

 

Zakład karny - w zastępstwie za Monikę Zgobik

1 Maja, 3 Maja, Cicha, Drzewna, Dworcowa, Grodzka, Grunwaldzka, Jodłowa, Kasztanowa, Konopnickiej, Łąkowa, Miła, Młyńska, Marcinkowskiego, Mickiewicza, Miła, Młyńska, Nowowiejska, Okrężna, Promykowa, Słowicza, Spacerowa, Storczykowa, Szkolna, Tama Kolejowa, Warzywna,  Zamkowa, Willowa

Anna
Zielińska